Samsung’tan Yeni Bir Amiral Gemisi: Galaxy A9 Pro

Samsung modeller üzerindeki geliştirmelerini sürerken, yeni bir amiral gemisinin daha tanıtımını yaptı. Yeni model Galaxy A9 Pro oldu.

1400 0
1400 0

Samsung Galaxy S7 modelleri ile tüm dünyada ses getirirken, marka bu konuda bir yeniliğe daha gitti. Bugün marka tarafından duyurulan yeni bir gelişmeye göre Galaxy A9 Pro artık resmen satışa çıkacak. Amiral gemisi olarak lanse edilen yeni telefon modeli, büyük ilgi görürken, Galaxy A9 Pro ile ilgili detaylar da öğrenildi.

 2015’in Aralık ayında Galaxy A9 piyasaya sürülürken, Galaxy A9 Pro’nun bu modele göre daha yüksek özelliklere sahip olacağı belirtildi. Cihazda kapsamlı bir değişiklik yapılmasa da bazı iyileştirmeler ile birlikte Galaxy A9 Pro daha iyi bir kullanım sağlayacak. 6 inçlik ekran 1080 x 1920 piksel çözünürlük destekliyor. 8 çekirdekli Snapdragon 652 işlemcisi bulunan cihaz, aynı zamanda 32 GB hafıza bulunuyor.  

Galaxy A9 Pro’da bir önceki modele RAM’de değişikliğe gidilmiş durumda. 4 GB’lık Ram ile gelecek Galaxy A9 Pro aynı zamanda kamera açısından da yüksek performans sunacak. 16 MP ön kamerası ve 8 MP arka kamerası ile kullanıcılara sunulacak olan batarya açısından da oldukça güçlü. İnci beyazı, altın gül, altın şampanya ve pembe renk ile kullanıcılara sunulacak cihaz için 540 Dolarlık fiyat açıklaması yapıldı. 

In this article

Join the Conversation