Samsung akıllı saati projektöre dönüştürüyor

Yeni akıllı saati Gear S3 ilgili çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Samsung, akıllı saatlerle ilgili yeni bir patent başvurusunda bulundu. Samsung’un yaptığı patent başvurusuna bakıldığında şirketin akıllı saat kategorisini ileri...

592 0
592 0
Samsung akıllı saati projektöre dönüştürüyor

Yeni akıllı saati Gear S3 ilgili çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Samsung, akıllı saatlerle ilgili yeni bir patent başvurusunda bulundu. Samsung’un yaptığı patent başvurusuna bakıldığında şirketin akıllı saat kategorisini ileri bir boyuta taşımaya hazırlandığı görülüyor.

Samsung akıllı saati projektöre dönüştürüyor

Akıllı saatin arayüzünü kullanıcıların elinin veya kolunun ön kısmına yansıtabilen bu teknolojinin akıllı saatler haricinde sanal/artırılmış gerçeklik gözlükleriyle de uyumlu şekilde çalışabileceği belirtiliyor. Kullanıcıların gördükleri görüntüleri etraflarındaki yüzeylere de yansıtabilmesine imkan sağlayan bu teknoloji ekrana dokunmadan yansıtılan arayüzle etkileşime girebilmeye de olanak tanıyor. Örneğin kullanıcılar saatin ön tarafına yansıtılan alana dokunarak telefon numaralarını çevirebiliyor veya mesaj gönderebiliyor. Şu an için patent aşamasında olan bu teknolojinin kullanıma sunulup sunulmacağını hep birlikte göreceğiz.

In this article

Join the Conversation