Samsung Galaxy C5 ilk Fotoğrafları Sızdı

Samsung, akıllı telefon pazarındaki payını arttırmak için her geçen gün farklı çalışmalar yürütüyor, bunun en son örneği orta segmenti hedef aldığı Galaxy C5 serisi, fiyatı ve özellikleriyle ilgileri...

988 0
988 0
Samsung Galaxy C5

Samsung, akıllı telefon pazarındaki payını arttırmak için her geçen gün farklı çalışmalar yürütüyor, bunun en son örneği orta segmenti hedef aldığı Galaxy C5 serisi, fiyatı ve özellikleriyle ilgileri üzerine çekmiş durumda.   Güney Koreli şirketin önümüzdeki dönemlerde piyasaya süreceği Galaxy C5’le ilgili fotolar gün yüzüne çıktı. 

Samsung Galaxy C5

Samsung Galaxy C5 Özellikleri

Tasarım olarak HTC‘ye benzerliğiyle dikkat çeken modelde 8 çekirdekli Snapdragon 617 işlemcinin kullanıldığı iddia ediliyor. 5,2 inçlik Full HD ekranla birlikte geleceği söylenen Galaxy C5’in RAM kapasitesinin ise 4 GB olacağı dile getiriliyor. Yakın zamanda Çin’de satışa sunulacak olan cihazın diğer ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak telefonun Çin’e özel kalabileceği de iddialar arasında yer alıyor. Cihazın sızan görsellerine haberin ana görseli üzerinden ulaşabilirsiniz.

In this article

Join the Conversation