Samsung Galaxy J1 Ace Neo Özellikleri Neler?

Son dönemlerde farklı telefon modellerinin tanıtımını gerçekleştiren Samsung, Galaxy J1 Ace Neo modelinin tanıtımını yaptı.

750 0
750 0

Daha önce J serisinden iki farklı modelin tanıtımını gerçekleştiren ve Galaxy J2 2016 ile Galaxy J Max modellerinin tanıtımını yapan Samsung giriş seviyesindeki yeni bir telefon modelini daha tanıttı. Yeni telefon modeline Galaxy J1 Ace Neo adı verilirken telefon ile ilgili yapılan tanıtımlarda telefonun tüm özellikleri de yapılan tanıtımda paylaşıldı. Yapılan açıklamalara göre 4.3 büyüklüğünde küçük bir ekrana sahip olacak telefonda Spreadtrum SC8830 işlemci yer alacak. 1 GB RAM ve 8 GB depolama alanı ile kullanıcıların ihtiyacını karşılamaya çalışacak telefon Micro SD kart desteği sunması ile birlikte depolama konusunda sorun yaşanması önleyecek. Buna karşın oldukça temel özellikleri aldığı telefon yüksek performans beklemeyen ve telefondan mesajlaşma ve konuşma dışında beklentisi olmayan kişiler için ideal olacak.

Android 5 Sürümüyle Geliyor

5 MP arka kamerası ile HD kaydı yapabilen modelde ayrıca 2 MP ön kamera da bulunuyor. Telefonda en büyük eleştirilen noktalardan bir tanesi de işletim sistemi. Öyle ki yaklaşık 1 yıldan beri piyasada Android 6.0 kullanılabilir durumda olmasına karşın telefon Android 5.1 Lollipop versiyonu ile piyasaya sunulmuş durumda. 1971 mAh bataryası bulunan telefonda siyah, mavi ve beyaz renk seçenekleri bulunurken aynı zamanda telefonu 4G desteği de olduğu açıklandı. Telefonun satış tarihi ve fiyatı ise bilinmiyor. 

In this article

Join the Conversation