Samsung Galaxy J2 Fiyatı Ne Kadar?

Samsung tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan yeni model tanıtımında Samsung Galaxy J2 görücüye çıkarıldı.

832 0
832 0

Smart Glow adı verilen teknolojinin ilk defa kullanıldığı Samsung Galaxy J2 modeli oldukça farklı özellikleri barındırıyor. Yeni bildirim ışığının ilk defa kullanılması bu anlamda telefon modelini farklı kılarken Samsung tarafından yapılan tanıtımlarda telefonun pek çok yeni özelliği üzerinde açıklamalar yapıldı. Yeni telefon modeli ile birlikte farklı bir kullanım sunmayı amaçlayan Samsung pek çok yeni özelliği de smart glow üzerinden sunacak.

Galaxy J2 (2016) Özellikleri Neler?

Dört çekirdekli bir işlemcinin yeni aldığı telefon modelinde HD desteği sunan bir ekran mevcut. Ekran boyutunun 5 inç  olduğu belirtilirken 1.5 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanı ile birlikte telefonun ortalama bir performans sunması da amaçlanmış.

Telefonda kullanılan batarya 2600 Mah kapasiteli olurken 8 MP arka, 5 MP ön kameranın yer aldığı telefon kamerada da orta düzey bir performans sergiliyor. Android 6.0.1 Marshmallow işletim sisteminin kullanıldığı telefonda aynı zamanda farklı kullanım modları da bulunuyor. Telefonun 145 dolar fiyat etiketiyle satılacağı belirtilirken hangi ülkelerde satılacağı ve satış tarihi ile ilgili detaylar paylaşılmadı. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde yapılacak yeni açıklama ile birlikte telefon modelinin bu detaylarının paylaşılması ve cihazın resmen satışa çıkması bekleniyor. 

In this article

Join the Conversation