Samsung Galaxy Note 6 Daha Dayanıklı Olacak

Samsung, Galaxy S7 serisi ile yakaladığı başarıyı Samsung Galaxy Note 6'da da hedeflerken, cihaz için çalışmalar sürdürülüyor.

678 0
678 0

Güney Kore’nin dev markası Samsung, 2016 yılında yaptığı girişimler ile çıtayı her gün yükseltirken, Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge modellerinden her gün iyi haberler geliyor. Markanın bugüne kadar ürettiği en iyi telefon modeli olarak gösterilen S7 serisi sonrasında gözler Samsung Galaxy Note 6’ya çevrilirken, markanın Samsung Galaxy Note 6 için de özel olarak çalıştığı öğrenildi. phablet olarak adlandırılan bu telefon modellerinde de pazarda zirveye oynamak isteyen ve iyi bir çıkış yapmak isteyen Samsung, çok dayanıklı ve yüksek performanslı bir ürün ile piyasaya acıkmak isterken, cihaz için pek çok özellik de sızdırılmış durumda.

IP68 sertifikasının bulunduğu cihazın su ve toz gibi tüm şartlara dayanıklı olması beklenirken, son gelen bilgiler çok daha iddialı. Samsung tarafından bugüne kadar kullanılmayan bir özelliğin Samsung Galaxy Note 6’da olması beklenirken, İris Cam adı verilen bu sistem ile Biyometrik doğrulma ile güvenliğin en üst düzeye çekileceği iddia edildi. Bu özelliğinin yanı sıra 6 GB bellek, UFS 3.0 flash bellek kullanımı gibi farklı özellikleri ile kullanıcılara sunulması planlanan Samsung Galaxy Note 6, bu özellikleri ve yüksek performansı ile farklı bir kullanım sunacak. 

In this article

Join the Conversation