Samsung Galaxy Note 6’ya Göz Tarama Sistemi

Samsung'un Galaxy S7 ve S7 Edge modellerinin satışa çıkmasının ardından kullanıcılarda ki beklenti Galaxy Note 6 için oldu.

905 0
905 0

Samsung’un Galaxy S7 ve S7 Edge modellerini çıkartmasının ardından çalışmaları Galaxy Note 6 için hızlandıran Samsung, her gün yeni bir iddia ile gündeme geliyor. Tasarım ve özellikleri ile farklı olması beklenen Galaxy Note 6 için henüz kesin bir bilgi edilemezken önümüzdeki aylarda yapılacak tanıtım ile birlikte kullanıcılara sunulacak cihaz bütün beklentileri de karşılamış olacak.

Cihaz hakkında son olarak gündeme gelen özellikler Samsung’un çıtayı biraz daha yükselteceğini gösterirken iris tarayıcısı gibi özellikleriyle birlikte güvenlik konusunda ciddi önlemler alınacak.

İris tarayıcısı bir göz tarama sistemi olurken kullanıcıların güvenlik noktasında göz ile cihazı kullanabilecek olması büyük bir güvenlik sağlayacak. Bu konuda bugüne kadar herhangi bir çalışma yapılmazken Samsung tarafından yapılan son siparişte 200 adet göz tarayıcısının alınmak istenmesi Galaxy Note 6 için de bu konuda önemli ipuçları veriyor.

Yüksek Özellikler Sunacak!

Samsung tarafından gizlilikle yürütülen çalışmalarda elde edilen bilgilere göre göz tarayıcısının yanı sıra cihazda yüksek donanımlar kullanılacak. 5.8 inç ekranı ile gelmesi beklenen Galaxy Note 6 aynı zamanda 32 GB depolama alanı 4 GB RAM, 2K Süper Amoled ekranı ile birlikte kullanıcılara yüksek bir performans sunacak.

In this article

Join the Conversation