Samsung Galaxy Note 7 Üretimine Başlanıyor

Samsung tarafından önümüzdeki günlerde piyasaya çıkartılacak Galaxy Note 7 için üretimlere başlandığı açıklandı.

705 0
705 0

Samsun özellikle Galaxy S7 serisinin ardından telefon sektöründe önemli bir atağa geçerken Galaxy Note 7 için de uzun zamandan beri gündemde pek çok iddia bulunmakta. Markanın yeni telefon modelinde pek çok farklı özellikleri kullanılacağı belirtilirken konuyla ilgili gündeme getirilen son haberlerde seri üretimin Temmuz ayı itibariyle başlayacağı belirtildi.

Seri Üretim Başlıyor

Samsung tarafından yapılan üretim planlamalarında Ağustos ayına kadar 5 milyon telefonun üretileceği belirtilirken Ağustos ayında aynı zamanda telefonunun satışa çıkacağı da iddia edildi. Bugüne kadar Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmazken telefonun satış tarihî ve fiyatının ne kadar olacağı ile ilgili herhangi resmi bir bilgi bulunmuyor.

Buna karşın telefon ile ilgili pek çok farklı bilgiler gündemde yer alıyor. Yeni telefon modelinde çok farklı özelliklerin kullanılmasının yanı sıra ekran teknolojisinde de farklı bir tercih yapılabilir.

Ağustos tarihi itibariyle tanıtımı yapılacak telefonun tanıtım sonrasında hemen satışa çıkacağı yönünde de oldukça güçlü iddialar var. Konu ile ilgili önümüzdeki günlerde tüm detayların netleşmesi ve dağıtım tarihinin resmen açıklanması bekleniyor.

Başarı Devam Edecek Mi?

Samsung Galaxy serisi ile yakalanan başarının Note serisiyle devam ettirilmesi beklenirken Note 7’DE en önemli değişiklik isimde yaşandı. İsimde yapılan radikal değişikliğin aynı zamanda telefonda kullanılan donanımlarda da yapılması muhtemel.

In this article

Join the Conversation