Samsung Galaxy S7 Serisinde Hata Var!

Samsung tarafından üretimi gerçekleştirilen ve yüksek satış oranlarına ulaşan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinde önemli bir sorunun yaşandığı belirtildi.

762 0
762 0

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri ile dünya genelinde büyük ilgi gören Samsung’un özellikle parmak izi okuyucusu üzerinde kullanıcıların büyük bir sorun yaşadığı ortaya çıktı. Konuyla ilgili son zamanlarda markaya pek çok şikayetin iletildiği açıklanırken sosyal medya üzerinden de benzer şikayetler sürekli paylaşılmaya başlandı.

Çiziliyor!

Kullanıcıların parmak izi okuyucusunu kullanma sırasında okuyucunun çok çabuk çizilmesi pek çok soruna yol açarken kısa süre içerisinde parmak izi okuyucusunun çizikler nedeniyle parmak okuma noktasında sorunlar yaşamaya başladığı belirtiliyor. Bu durum karşısında Samsung’un yapabileceği herhangi bir hamle şu an için bulunmazken kullanıcıların bu tür sorunlara karşılık Samsung’un nasıl bir çözüm bulacağı merak ediliyor. Yüksek fiyatlar vererek alınan telefonlarda çok kısa süre içerisinde yaşanan bu tür sorunlar kullanıcılar tarafından tercih edilmezken Samsung gibi bir markanın da böyle bir soruna yol açması oldukça ciddi bir sorunun yaşanmasına yol açıyor. Konuyla ilgili önümüzdeki günlerde Samsung’tan net bir açıklamanın yapılması bekleniyor.

Telefon modelleri ile ilgili parmak izi okuyucusunu dışında herhangi bir sorun bugüne kadar gündeme gelmezken kullanıcıların yaşanan bu sorum nedeiyle oldukça rahatsız olduğu ve bu konuya uygun bir çözüm bulmak istediğini gelen bilgiler arasında.

In this article

Join the Conversation