Samsung Galaxy S7 Telefon Kamerası

Samsung’un son çıkardığı model Samsung Galaxy S7 Edge’ye bir ödül daha geldi. Bu ödül ile Samsung Galaxy S7 Edge, en iyi akıllı telefon kamerasına sahip olduğu tescillendi.

837 0
837 0

Dünya genelinde prestijli firmalardan birisi olan DxOMark tarafından yapılan testlerde Samsung Galaxy S7 Edge kamerası ile ön plana çıktı. Testlerden Samsung Galaxy S7 Edge için 88 puan çıkarken, ulaşılan bu rakam bugüne kadar akıllı telefonlarda yakalanan en yüksek puan olarak belirlendi. Bu sonuç ile birlikte akıllı telefonlardaki kameralar için Samsung Galaxy S7 Edge en iyi performans ve kaliteyi sunarken, satışa çıktığı günden itibaren büyük bir ilgi gören Samsung Galaxy S7 Edge için bu gelişme işleri biraz daha kolaylaştıracak.  

Kullanıcılar için akıllı telefon seçiminde kamera performansı çok önemli olurken, bu doğrultuda bir ürün çıkaran Samsung ise Galaxy S7 Edge’i bu yönden kusursuz bir şekilde sunmuş durumda. Yapılan testlerde sadece fotoğraf değil, aynı zamanda video performansı da ölçülürken, Galaxy S7 Edge iki alanında da oldukça başarılı.

Düşük ışıkta Yüksek Performans!

Odaklanma konusunda farklı bir teknolojinin kullanıldığı Galaxy S7 Edge, düşük ışık gibi zorlu çekim ortamlarında dahi fotoğraf çekimi konusunda şartları iyileştiriyor. Çift piksel sensörünün cihazda yer alması, bu konuda daha hızlı fotoğraflar çekmeye de imkan tanırken, Galaxy S7 Edge uzun bir süre telefon sektöründe adını duyuracak gibi duruyor.

In this article

Join the Conversation