Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Güncelleme Aldı!

Satışa çıkmasının üzerinden az bir süre geçen Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge için ilk güncelleme yayınlandı.

836 0
836 0

Samsung tarafından bugüne kadar yapılan en iyi model olarak tanımlanan Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge için Samsung güncelleme yayınladı. Şubat ayında Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtıldıktan sonra tüm dünya genelinde büyük bir ilgi uyandıran ve satışa çıkmasının ardından yüksek satış rakamlarına ulaşarak bu konuda Samsung’u çok mutlu eden Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge için yeni bir güncellemenin yapıldığı belirtildi.

Cihazlara gelen güncellemede stabilite hedef alındığı açıklanırken 156 MB’lık güncelleme ile birlikte telefonda pek çok konuda iyileştirmenin yapıldığı da belirtildi.

Samsung tarafından yapılan bu güncellemede özellikle cihazların dokunmatiğinde yaşanan pek çok sorunun giderildiği açıklanırken kişilerin güncellemeleri telefon üzerinden kolay bir şekilde alabilmesi mümkün. Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge sahibi kullanıcılar cihaz üzerinden alacağı güncellemeler ile birlikte çok daha iyi bir telefon deneyimine ulaşabilir.

 

Ne Kadar Sattı?

Dünya genelinde satışa çıkan modeller firmanın hedeflerine kısa süre içerisinde tutturmasını sağlarken 11 Nisan’dan itibaren raflardaki yerini alan Samsung 7 serisi ilk ayında 10 milyon adet satmayı başardı. Bu rakam firma için rekor olarak görülürken S6 modellerinin yakaladığı başarı da S7 ile geçirilmiş oldu.

 

In this article

Join the Conversation