Samsung Galaxy S8, Çift Kameralı Olabilir

Samsung'un bir sonraki üst seviye telefonu hakkındaki söylentiler şimdiden başladı. Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S7 modellerini birbirine çok benzer tasarı Haz 20, 2016

690 0
690 0

Samsung’un bir sonraki üst seviye telefonu hakkındaki söylentiler şimdiden başladı.

Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S7 modellerini birbirine çok benzer tasarımla piyasaya sürdüğü için hayli eleştirilmişti. Ancak şirketin S7 satışlarından memnun olduğu söyleniyor. Rekor satış rakamları yakalamasa da, S7 modelinin 10 milyon barajını geçtiği biliniyor.

Buna rağmen bir sonraki modelin tasarımında ciddi değişikliklere gidileceği iddia ediliyor. Şirketin Galaxy S8 modelinde ciddi teknik değişikliklere gideceğine dair söylentiler var. Bu yeniliklerden birinin, çift lensli kamera olacağı iddia ediliyor. Başka markalarda görmeye başladığımız bu özelliğin, Samsung tarafından da kullanılması kaçınılmaz görünüyor.

Galaxy S8 modelindeki bir diğer büyük yeniliğin ise 4K ekran olacağı iddia ediliyor. Samsung’un özellikle VR konusundaki gelişmelere ayak uydurmak için S8 modeline 4K ekran koyacağı söyleniyor. Bu sayede şirketin mobil VR kullanımı için avantaj yakalamaya çalışacağı tahmin ediliyor.

 

In this article

Join the Conversation