Samsung Galaxy S8 İlk Bilgiler Geliyor

Samsung geçtiğimiz aylar içerisinde kullanıma sunduğu Samsung Galaxy S7 modeli ile yüksek satış rakamlarına ulaşırken şimdiden bir sonraki modeli için çalışmalara başladı.

796 0
796 0

Yeni modelin Samsung Galaxy S8 adıyla sunulacağı bilinirken bu modelde çok daha yüksek donanımların tercih edilmesi ve telefondaki özelliklerin arttırılması bekleniyor. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda Samsung Galaxy 8 için en önemli özelliğin 4K ve VR özelliği olacağı belirtilirken sanal gerçeklik yeni telefon modeli ile birlikte artık çok daha gerçekçi olacak.

Yeni telefon modelinde böyle bir özelliğin kullanılması halinde Samsung yeni telefon modelinin adını sık sık duyuracağa benziyor. Zira Galaxy S7 ile birlikte dünya genelinde yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran ve son paylaşılanlar raporlara göre 26 milyon cihaza satmayı başaran Samsung yeni modelinde bu çıtayı arttırabilir durumda görülüyor.

2017’de Geliyor!

Samsung tarafından Galaxy S8 modeli için çalışmalara başlandığı açıklanırken bu çalışmaların önümüzdeki yıl tamamlanacağı ve yine 2017 yılının ilk yarısından itibaren piyasaya sunulacağı belirtiliyor. Bu açıdan yeni telefon modelinin piyasaya sunulması adına şimdiden kullanıcılarda beklenti oluşurken Samsung’un sahalara nasıl bir telefon modeli ile çıkacağı da merak edilmeye başlandı.  

In this article

Join the Conversation