Samsung Galaxy S8’in fiyatları belli oldu!

Teknoloji dünyası Samsung’un yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S8’i merakla bekliyor. Bu ayın sonunda Barselona’da gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde kısa bir tanıtımı gerçekleşeceği konuşulan telefonun  önümüzdeki ayın sonunda...

866 0
866 0

Teknoloji dünyası Samsung’un yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S8’i merakla bekliyor. Bu ayın sonunda Barselona’da gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde kısa bir tanıtımı gerçekleşeceği konuşulan telefonun  önümüzdeki ayın sonunda gerçekleşecek etkinlikte gün ışığına çıkacağı konuşuluyor. Telefononun tanıtımına az bir süre kala Galaxy S8’in satış fiyatları sızdı. Samsung’a yakın Güney Koreli kaynakların aktardığı bilgiye göre Galaxy S8’in 128 GB’lık ve 6 GB RAM’li versiyonu fiyatıyla dudak uçuklatacak.

Bu modelin Çin ve Güney Kore gibi belli pazarlarda piyasaya sürüleceğini belirten kaynaklar, 128 GB’lık Galaxy S8’in fiyatının 1.000 dolar olacağını belirtiyor. 6 GB RAM’li ve 64 GB’lı hafızalı modelin ise 885 dolardan alıcı bulacağı iddia ediliyor.  Yalnız üzülerek belirtmek istiyoruz. 6 GB RAM’li modellerin Türkiye’de satılmayacağı belirtiliyor. Avrupa’da ve Amerika’da satışa sunulacak Galaxy S8’lerde 4 GB RAM’in yer alacağı söyleniyor. 4 GB RAM’li ve 64 GB dahili depolama alanı sunan Galaxy S8’in Avrupa’daki satış fiyatının 850 euro olacağı iddia ediliyor. 29 Mart’ta New York ve Londra gibi şehirlerde eş zamanlı tanıtılacağı konuşulan Galaxy S8 ve  Galaxy S8 Plus’ın 24 Nisan-30 Nisantarihleri arasında bir günde satışa sunulacağı iddia ediliyor.

In this article

Join the Conversation