Samsung Gear Fit 2’nin Yeni Görselleri Geldi

Samsung, giyilebilir cihaz pazarının da önemli firmalarından birisi ve her sene yeni cihazlar sunarkeni bunlardan bir tanesi de Gear Fit adı ile gelen fitness bilekliği olmuştu. Bu cihaz...

526 0
526 0

Samsung, giyilebilir cihaz pazarının da önemli firmalarından birisi ve her sene yeni cihazlar sunarkeni bunlardan bir tanesi de Gear Fit adı ile gelen fitness bilekliği olmuştu. Bu cihaz özellikle sporla uğraşan teknoloji meraklıları için gelirken, Samsung, şimdi de bu cihazın yeni nesil temsilcisini sunmaya hazırlanıyor.

gear-fit-2-1jpg1464024641

Samsung Gear Fit 2 adı ile gelecek olan bu yeni cihazın bazı görselleri geçtiğimiz dönemde gelirken, şimdi de yeni bazı görseller ortaya çıktı. Bu görsellere baktığımızda Gear Fit 2’nin mavi, siyah ve pembe renklerle geleceğini söyleyebiliriz.

Bu yeni cihazın teknik özellikleri hakkında da bilgiler gelirken, bunlara bakacak olursak eğer, Samsung Gear Fit 2, 1.84″ büyüklüğünde dokunmatik ekran içeriyor. 4GB dahili veri kapasitesi içeren yeni cihaz sahip olduğu bir çok sensör sayesinde fitness tutkunlarının aktivite bilgilerini de takip etmesini sağlayacak.

Henüz diğer teknik özelllikler hakkında çok fazla bilgi bulunmazken, büyük ihtimalle Samsung’un Gear Fit 2 cihazı gelecek ay içerisinde firmanın anavatanı Güney Kore pazarında satışa sunulabilir. Bu ülkenin arkasından ise kısa süre içerisinde farklı ülkelerde de satışa çıkması bekleniyor.

Henüz Samsung Gear Fit 2’nin fiyatının ne olacağına dair bilgi de bulunmazken, daha önce sunulan Gear Fit’in çıkış fiyatına yakın bir fiyat ile pazara sunulacağını tahmin ediyoruz.

In this article

Join the Conversation