Samsung Gear S2’ye Büyük Güncelleme

Samsung tarafından geliştirilen özel akıllı saat için en büyük güncellemenin önümüzdeki günlerde sunulacağı belirtildi.

906 0
906 0

Giyilebilir teknoloji alanında Samsung’un en önemli cihazlarından birisi haline gelen ve yüksek satış rakamlarına ulaşan Gear S2 için geliştirmeler ve güncellemeler sürüyor.

Konu ile ilgili elde edilen son bilgilerde Samsung’un akıllı saati geliştirmek adına yeni güncelleme paketini sunacağı öğrenilirken bu güncelleme paketini bugüne kadar sunulan en kapsamlı ve en büyük güncelleme paketi olacak. Bu bakımdan Gear S2 kullanıcıları oldukça cihazı değiştirecek ve kullanışlı hale getirecek güncellemeyle birlikte daha iyi bir akıllı saati sahip olabilecek.

Bağlılık Azalacak

Güncelleme ile birlikte kullanıcıların sahip olacağı pek çok özellik de paylaşılırken artık saatte kullanılan temaların kullanıcıların seçeceği fotoğraflara göre düzenleneceği açıklandı. Aynı zamanda geliştirilen yeni özellikler ile birlikte telefonlara daha az bağlı bir şekilde çalışma imkanı elde edecek kişiler bu bakımdan çok daha iyi bir akıllı saat deneyimi yaşayabilecek.

Kişilerin saat üzerinden özellikle kişisel bilgilerini direk Facebook gibi sosyal ağlar üzerinden de paylaşabileceği belirtilirken bu tip özelliklerin kullanıma sunulması kişilerin sadece akıllı saati ile pek çok işlem yapabilmesini sağlayacak. Güncelleme ile ilgili paylaşılan bu bilgilerde güncellemenin ne zaman sunulacağı ile ilgili detaylar paylaşılmazken bu konuda önümüzdeki günlerde Samsung tarafından resmi bir açıklamanın yapılması bekleniyor.

In this article

Join the Conversation