Samsung Gear S3 Eylül’de Piyasada

Samsung tarafından giyilebilir teknoloji alanındaki ilk ürünlerinden birisi olan Samsung Gear yeni modeli ile birlikte Eylül ayı itibariyle kullanıcılara sunulacak.

861 0
861 0

Samsung pek çok farklı alanda liderliğe oynarken bu konuda markanın en önemli cihazlarından bir tanesi de Samsung Gear. Özellikle giyilebilir teknoloji alanında markanın söz sahibi olabilmesi adına Samsung tarafından özel olarak geliştirilen ve piyasaya sunulan cihaz önümüzdeki Eylül ayı itibariyle yeni modeli ile kullanıcılara sunulacak.

Şu anda piyasada Samsung Gear 2 modeli kullanılırken Eylül ayında yapılacak tanıtımlar ile birlikte Samsung Gear S3 modeli piyasaya sunulmuş olacak. Önceki modellere göre çok daha gelişmiş bir durumda bulunan akıllı saat kullanıcılara çok daha iyi bir kullanım sunacak.

Bu yıl Berlin’de düzenlenecek olan IFA etkinliğine katılacak Samsung’un burada yapacağı tanıtımlar ile birlikte cihazı resmen piyasaya sunması beklenirken bu konuda özellikle Samsung’un akıllı saati kullanan kişilerde de büyük bir beklenti oluşmuş durumda. Piyasaya iyi bir cihaz ile çıkacak olması satış rakamlarının da artmasını sağlayacağı gibi bu konuda pek çok kişinin yeni teknolojiye ilgi göstermesini sağlayacak. Bu bakımdan son dönemlerde oldukça parlak bir dönem geçiren Samsung giyilebilir teknoloji alanında da başarıya ulaşması halinde 2016 yılına çok parlak bir şekilde geçirmiş olacak.

In this article

Join the Conversation