Samsung Gear S3 Sızdırıldı!

Samsung tarafından önümüzdeki günlerde yapılacak etkinlik ile birlikte Samsung Gear S3 modelinin tanıtımının yapılması bekleniyor.

704 1
704 1

Samsung tarafından önceki versiyonları oldukça ilgi gören ve giyilebilir teknolojiye Samsung’un adım atmasını sağlayan Samsung Gear serisinin yeni modeli de önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak. Samsung Gear S3 adının kullanılacağı yeni model ile ilgili önemli bir sızdırma yapıldı. Samsung Gear S3 için Samsung sınırlı sayıda lüks model serisini de üretmeyi planlarken, yapılan sızdırmalarda bu modele ait fotoğraflar paylaşıldı.  

Kod Adı Solis

Samsung Gear S3 için Solis kod adının kullanıldığı öğrenilirken, cihazın Tizen işletim sistemi ile çalışacağı da kesinlik kazanmış durumda. Cihazın Samsung Gear Wear S3 olarak da tanımlanabileceği belirtilirken, cihazın hazır olarak görüntülenmesi de tanıtımın yakın zaman içerisinde yapılacağını gösteriyor.

Rolex Benzeri!

Samsung Gear S3 görüntülerinden elde edilen izlenimlere göre Samsung Gear S3 Rolex ile benzerlik gösterdiği de görülüyor. Ayrıca fotoğrafta küçük bir detay da bulunuyor. Grisogono logosunun saat üzerinde yer alması da bu konuda önemli bir detay.

Samsung Gear S3 için sızdırılan fotoğraf ise şöyle;

In this article

Join the Conversation