Samsung Gear VR için Yeni Gelişme!

Samsung tarafından kullanıma sunulan Samsung Gear VR için yeni gelişme hakkında bilgi elde edildi.

757 2
757 2

Samsung tarafından kullanıma sunulan ve sadece Galaxy S7 Edge modeli ile kullanılabilen Samsung Gear VR için Samsung’un yeni planı öğrenildi. Samsung tarafından cihaz üzerinde yeni geliştirmelerin yapıldığı öğrenilirken Samsung Gear VR ‘in yeni sürümü ile birlikte telefona bağlı kalması da ortadan kaldırılacak. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda pek çok kullanıcının bu duruma sevindiği görülürken telefondan bağımsız bir şekilde çalışacak olan cihazın çok daha iyi bir sonuç vermesi bekleniyor.

Tanıtımı yapıldıktan sonra en çok eleştiri, sadece tek bir telefon modeli ile uyumlu olması üzerine yapılırken Samsung’un bu eleştirileri önemsediği ve bu konuda cihazı geliştireceği öğrenildi. Samsung tarafından cihazın bu yönde geliştirilmesi pek çok marka telefonları ile uyumlu bir hale getirilebilmesi Samsung’un önemli bir avantaj elde etmesine neden olabilir. Bu açıdan cihaz ile ilgili pek çok beklenti piyasada mevcutken kullanıcılara böyle bir özellik ile sunulacak bir Samsung Gear VR kuşkusuz çok daha fazla ilgi görecektir.

Telefona Gerek Kalmayacak!

Konu ile ilgili gündeme gelen son iddialarda cihazın herhangi bir mobil telefon ile uyuma gerek kalmaksızın tek başına çalışabileceği de belirtilirken bu durum Samsung Gear VR’i çok daha cazip bir hale getirecek.

 

In this article

Join the Conversation