Samsung Gear VR Türkiye’de!

Samsung Gear VR için Samsung tarafından yapılan açıklama Türkiye'deki kullanıcıları da sevindirdi.

1114 0
1114 0

Samsung tarafından sanal gerçeklik gözlükleri dünya genelinde büyük bir ilgi görürken yapılan resmi açıklamalarda gözlüklerin Türkiye’de de satışa sunulduğu belirtildi. Özellikle reklamlardaki tanıtımlarıyla büyük ilgi gören ve kişilerin denemek istediği sanal gerçeklik gözlüklerinin Türkiye’de satışa çıkarak kullanıcılarla buluşacağı açıklandıktan sonra pek çok kullanıcı da fiyatların ne olacağını merak etmeye başladı.

Samsung tarafından yapılan daha önceki açıklamalarda sanal gerçeklik gözlüğünün telefonlar ile uyumlu bir şekilde kullanılabileceği belirtilirken bu konuda Samsung Galaxy S7, S7 Edge, S6, S6 Edge ve Note 5 telefon sahiplerinin bu yeni teknolojiyi deneyebileceği belirtildi. Tüm telefonlarla uyumlu olmadığı için sadece belirtilen modellerde kullanılabilen gerçeklik gözlüğü kişilerin oturduğu yerden çok daha uzak bölgelerdeki noktaları ziyaret etmesini ve gerçekmiş gibi dolaşabilmesini sağlıyor.

Samsung tarafından gözlük için özel bir kampanya da başlatılmış durumda. Yapılan duyurularda Samsung tarafından satışa çıkartılan son model olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerini satın alan kişilere Gear VR hediye edilecek. Böylece kişiler hem telefon alacak hem de teknolojideki yeni bir model olan Gear VR sahibi olacak.

Pek çok teknoloji mağazalarında yer alan Gear VR almak isteyen kişilerin 300 ile 500 Türk lirası arasında değişen bir ücreti ödemesi gerekiyor. 

In this article

Join the Conversation