Samsung S7 serisi için güncelleme geldi!

Samsung tarafından geçtiğimiz aylar içerisinde kullanıcılar ile buluşturulan Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge modelleri için yeni güncelleme daha yayınlandı.

534 0
534 0

Samsung satışa çıkardığı Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge modellerinin üzerinden az bir süre geçmesine rağmen bu modeller için güncellemelerini sunmaya başladı. Konuyla ilgili elde edilen bilgilere göre tüm kullanıcıları kapsayan bu değişiklik ile birlikte modellerin yeni bir güncelleme kavuştuğu belirtilirken güncelleme direkt telefonlar üzerinden alınabilecek.

Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge Güncellemesi Ne Getirecek?

Sunulan güncellemeleri hem Samsung Galaxy S7 hem de Samsung Galaxy S7 Edge modellerini kapsadığı belirtilirken bu modellere sahip kullanıcılar telefon ayarları üzerinden kolay bir şekilde güncellemeyi alabilecek. Güncelleme ile ilgili detaylı bilgiler de paylaşılırken özellikle cihazdaki pek çok güvenlik açığının kapatıldığı ve aynı zamanda performansın arttırılarak bu konudaki hataların giderildi belirtildi.

Kullanıcıların yeni güncellemeyi alması önerilirken yeni güncellemenin boyutu 330 MB büyüklüğünde. Ara güncelleme olarak sunulan bu güncellemenin bu kadar yüksek boyutlu olması pek çok farklı özelliğin de telefona eklendiği yönünde bir izlenim edinilmesine neden olsa da konuyla ilgili yapılan açıklamalarda güncelleme ile ilgili özellikler paylaşılmadı. Herhangi bir ek özellikten bahsedilmezken telefonda sadece güvenlik ve performans iyileştirmelerinin yapıldığı açıklandı. 

In this article

Join the Conversation