Samsung TabPro S Türkiye’de

Samsung tarafından yeni nesil olarak adlandırılan ikisi bir arada tablet Türkiye'de satışa çıkartıldı. İşte TabPro S özellikleri ve fiyatı.

981 1
981 1

Son dönemlerde giderek daha da popüler hale gelen ikisi bir arada olarak tanımlanan tabletler pek çok marka tarafından piyasaya sunulurken bu konuda yeni bir ürün daha Samsung’tan geldi. 4.5G ve CAT 6 desteği ile Hızlı internet bağlantısı konusunda tam destek veren Samsung TabPro  S Windows 10 işletim sistemi ile kullanıcılara sunuluyor nokta Türkiye’de satışa çıkan cihaz hem bilgisayar hem mobil deneyimini kullanıcılara bir arada sunmayı başarırken ihtiyaca göre tablet Ya da bilgisayar olarak Samsung TabPro S kullanılabilir.

samsung tabPro

Çok İnce!

6,3 milimetre olan cihaz ağırlık konusunda da oldukça ideal durumda ve sadece 693 gram ağırlığında. Galaxy TabPro S Super AMOLED ekranı ile Görüntü açısından da oldukça iyi bir performans sunarken aynı zamanda enerji açısından da verimli. Hızlı şarj özelliği bulunan cihaz bataryanın dolması için 2.5 saate ihtiyaç duyarken, 10,5 saate kadar kullanım sağlıyor.

Galaxy TabPro S Kaç Para?

Türkiye’de 2 bin 999 TL’den başlayan fiyatlar ile raflardaki yerini alacak Galaxy TabPro S, Şimdi özellikler ve yüksek performansı ile yüksek fiyata satışa sunulmasına rağmen ilgi görmesi bekleniyor.

In this article

Join the Conversation