Samsung Veyron Geliyor!

Veyron kod adı paylaşılan, Samsung'un yeni kapaklı telefon çalışmalarının tamamlandığı ve önümüzdeki günlerde tanıtımı yapılacağı belirtildi.

734 0
734 0

Kapaklı telefon üretimleri her ne kadar geçtiğimiz yıllarda sona erse de Samsung bu konuda hem nostalji yapmak hem de kapaklı telefon kullanmak isteyen kişilere yeni bir cihaz sunmak adına özel bir model üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Kapaklı model için Veyron kod adının kullanıldığı görülürken bu telefon üst düzey özellikleri ile birlikte oldukça farklı bir kullanım sağlayacak.

İthalat ve ihracat sitesi Zauba’da görülen telefonun farklı özellikleri hakkında bilgi almak mümkün olurken SM-W2017 kod numaralı cihazda 4.2 inç boyutunda bir ekran yer alacak.

Telefonda camdan ya da metalden bir gövdenin yer alacağı belirtilirken performans Exynos 8890 işlemci ile desteklenecek. Cihazın kameraları ile ilgili de bilgi almak mümkün olurken 12 MP arka kamerası ve 5 MP ön kamerası ile Veyron ihtiyaçları karşılamaya çalışacak.

Samsung tarafından üzerinde çalışmaların tamamlandığı iddia edilen model, piyasada da büyük beklenti yaratırken, özellikle kapaklı telefon kullanmayı seven kişilerin bu cihaza ilgi göstermesi bekleniyor. Pek çok marka tarafından üretilmeyen bu modeller Samsung ile birlikte gelecek yıllarda tekrar geri dönebilir. 

In this article

Join the Conversation