Samsung’dan Gear S3 ile ilgili sürpriz duyuru

Samsung, Baselworld 2017’de Gear S3 Classic’in yeni versiyonunu tanıttı. Daha önceden Gear S3 Frontier modelinde LTE desteği sunan Samsung şimdi de Classic modelinde LTE desteği sunmaya başladı. LTE...

832 0
832 0

Samsung, Baselworld 2017’de Gear S3 Classic’in yeni versiyonunu tanıttı. Daha önceden Gear S3 Frontier modelinde LTE desteği sunan Samsung şimdi de Classic modelinde LTE desteği sunmaya başladı. LTE bağlantısı sayesinde akıllı telefonlara ihtiyaç duymadan çalışabilen saat, bu sayede bildirimleri her an kullanıcılara sunuyor. Türkiye’de satışa sunulmasını beklemediğimiz saatin Amerika’daki operatörler AT&T ve Verizon tarafından satışa sunulacağı belirtiliyor.

Kullanıcıların telefonlarını kullanmadan arama yapabilmesine ve mesaj göndermesine de imkan sağlayan saatin tasarım açısından piyasadaki Gear S3 ile aynı olduğunu belirtelim. Minimalist tasarımıyla göze çarpan saat, analog saat şıklığını yansıtıyor. Lüks saatlerde bulunan zarif detaylara yer veren saat, kullanıcıların tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre kişiselleştiriliyor. 16 milyon renge sahip her zaman açık ekran özelliğine de sahip olan saat tek şarj ile uzun bir kullanım deneyimi sunuyor. 360×360 piksel çözünürlüklü 1,3 inçlik yuvarlak ekranı bünyesinde barındıran saatte Tizen işletim sistemi bulunuyor. IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı da dayanıklı olan Gear S3’ün frontier versiyonunda MIL-STD-810G standartları da bulunuyor. Hoparlör, GPS, barometre ve hızölçer ise saatin sunduğu diğer özellikler arasında. LTE destekli Samsung Gear S3 Classic’in yurt dışındaki satış fiyatı ise henüz açığa çıkmadı.

In this article

Join the Conversation