Samsung’dan Kıvrımlı Ve Katlanan Telefon Gelebilir!

Gelecek nesil telefonlar üzerinde çalışmalarını sürdüren Samsung, bu konuda katlanabilen ve kıvrılabilen bir model üretmeyi amaçlıyor.

782 0
782 0

Samsung son dönemlerde iyi bir gelişme yaşarken, yeni nesil telefonlar için de şimdiden geliştirmelerini sürdürüyor. Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde Samsung tarafından özel bir projenin geliştirildiği ve proje kapsamında hem katlanabilen hem de kıvrılabilen bir telefon modeli için özel olarak çalışmaların yapıldığı öğrenildi.

Samsung tarafından bu alanda böylesine bir projenin piyasaya sunulacak olması oldukça ilgi çekecektir. Bugüne kadar benzer bir proje görülmezken, telefonun kıvrılabilmesi ve katlanabilmesi, kullanım açısından da büyük bir kolaylık sağlayacak. Kıvrım ve katlama işlemlerinin olabilmesi adına telefonların daha ince olması gerekirken, bu konuda donanımların da bu duruma ayak uydurması gerekebilir.

Patenti Alınıyor

Samsung tarafından patent çalışmalarının yapıldığı öğrenilen yeni telefon modeli ile ilgili şu ana kadar somut bilgiler elde edilemese de Samsung’un bu alanda çalışmalarını ilerlettiği de gelen bilgiler arasında. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde yeni proje ile ilgili detaylar da gelebilir. Ayrıca telefon özelliğinin yanı sıra tablet ve telefon modelinin 2’si 1 arada versiyonu olarak da sunulması mümkün görünüyor. Bu bakımdan Samsung bu alanda sessiz sessiz çalışmalarını sürdürürken, sürprizlerle kullanıcıları karşılayabilir. 

In this article

Join the Conversation