Samsung’tan Yeni Model: Galaxy Wide

Samsung Güney Kore’de yeni bir modelin tanıtımını yaptı. Markanın yeni modelinin adı Galaxy Wide oldu.

691 0
691 0

Farklı coğrafyalara özel olarak cihazlar da üreten Samsung, bu konuda yeni bir modelinin daha tanıtımını gerçekleştirdi. Üretimlerini yaptığı Güney Kore’de yeni modelinin tanıtımını yapan Samsung, Galaxy Wide ile geniş ekranlı, ekonomik yeni modelini kullanıcılar ile tanıştırdı.

Galaxy Wide Özellikleri Ne?

Yapılan tanıtımlarda 5.5. inç boyutunda bir ekrana sahip olduğu görülen telefon modelinde işlemci olarak SnapDragon 410 modeli tercih edilmiş durumda. Bu telefon modelinin ekonomik ve iyi performans sunan bir şekilde hazırlanması pek çok kullanıcı için cazip bir fırsat yaratırken, cihazda 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafıza yer alıyor. Üstelik microSD kart desteğinin olması sayesinde kişilerin depolama konusunda yaşayacağı sorunlar da önlenmiş durumda. Kişileri istediği gibi genişletme yapabilir durumda.

 13 MP arka kamera ve 5 MP ön kameraya sahip cihazda 3000 mAh kapasitede bir pil bulunuyor. Cihazda Android 6tercih edilirken,  aynı zamanda karasal yayınları da destekliyor. Cihazın sadece Güney Kore’de satılması beklenirken, fiyatının 275 olacağı açıklandı.  Ülke piyasasına göre oldukça uygun modellerden birisi olacak Galaxy Wide, satışa çıktıktan sonra ülkede ilgi görmesi de beklentiler arasında yer alıyor. Zira bölgede Samsung’un modelleri oldukça revaçta. 

In this article

Join the Conversation