SanDisk iXpand iPhone ve iPad için Flash Bellek

SanDisk iXpand iPhone ve iPad için Geliştirilen Flash Diski Tanıttı SanDisk iXpand, iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilen yeni bir flash sürücü. 16 GB’tan 128 GB’a kadar depolama çözümü...

1945 1
1945 1

SanDisk iXpand iPhone ve iPad için Geliştirilen Flash Diski Tanıttı

SanDisk iXpand, iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilen yeni bir flash sürücü. 16 GB’tan 128 GB’a kadar depolama çözümü sunan iXpand Flash Drive, Lightning ve USB 3.0 desteğiyle geliyor.

SanDisk iXpandSanDisk iXpand

Çoğu iPhone ve iPad kılıfıyla uyumlu olan iXpand flaş sürücü, cihaz ile birlikte gelen iXpand Drive uygulaması ile daha geliştirilmiş kullanıcı deneyimi sunuyor. Uygulama ile kullanıcılar çektikleri video ve fotoğrafları, iPhone ve iPad’leri yerine doğrudan sürücü üzerinde kaydederek anında telefonlarında daha fazla alan kazanıyor. Uygulama aynı zamanda popüler sosyal medya sitelerindeki içeriklerin otomatik olarak yedeklenmesini sağlarken müzikleri doğrudan çalabiliyor.

SanDisk iXpand

Yeni nesil iXpand Flash Drive için geliştirilen iXpand Drive uygulaması App Store üzerinden iPhone ve iPad’lere yüklenebiliyor. iXpand Flash Drive, iPhone veya iPad cihazlara bağlandığı an uygulama açılarak kullanıcıların anında depolama alanlarını genişletmelerini, içeriklerine ulaşmalarını ve bu içerikleri kolaylıkla yönetmelerini sağlıyor.

Yurtdışında 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB kapasitelerinde satışa sunulan iXpand Flash Drive sırasıyla 50, 70, 90 ve 130 dolar satış fiyatına sahip. Cihazın Türkiye fiyatları ise henüz belli değil.

In this article

Join the Conversation