SmartWatch 3 için Marshmallow Yayınlandı

Android Wear tabanlı ilk akıllı saat SmartWatch 3 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yayınlandı. Pil performansında iyileştirme sunan güncelleme kademeli olarak dağıtılıyor.

731 0
731 0

Sony’nin geçtiğimiz yıl duyurduğu akıllı saat çözümü SmartWatch 3 için Android Wear Marshmallow güncellemesi dağıtıma sunuldu. Google Geliştirici ekibinden Wayne Piekarski, Google+ hesabından güncellemenin başladığına dair bir bilgi paylaştı.

Huawei TalkBand T3 Hakkında Her Şey

Huawei, Londra düzenlediği etkinlikte TalkBand T3 çözümünü tanıttı. Huawei’nin TalkBand T3 ile…

Sony SmartWatch 3 için OTA (şebeke) üzerinden yayınlanan güncelleme kademeli olarak dağıtılıyor. İlk güncelleme dalgasında ülkemizde satılan SmartWatch 3’ün yer alıp almadığını kullanıcılardan gelen yorumlardan öğreneceğiz.

SmartWatch 3 için Android Wear Marshmallow güncellemesinin geciktiğini söyleyebiliriz. Bunda akıllı saatin ARM tabanlı Broadcom üretimi bir işlemciden güç alıyor olmasının neden olduğu iddia ediliyor.

Huawei P9 Plus Hakkında Her Şey!

Günümüzün en iddialı üreticilerinden bir tanesi olan Huawei Londra’da düzenlenen etkinliğinde…

MEC24H yapı numarasına sahip güncelleme SmartWatch 3’ün batarya performansında önemli bir artış vadediyor. Doze Modu’nu akıllı saatlere getiren güncelleme ayrıca hareket sensörlerinin daha aktif kullanılmasını mümkün kılıyor. 

In this article

Join the Conversation