Snapchat Chat 2.0 Güncellemesiyle Çok Değişti

Son dönemlerin en çok kullanılan uygulamalarından birisi olan Snapchat için yeni bir güncelleme daha geldi. Güncelleme ile birlikte Snapchat çok daha farklı bir kullanım deneyimi sunacak.

775 0
775 0

Sosyal paylaşım platformları arasında son yılların en çok kullanılmaya başlanan adresi olan Snapchat, kapsamlı bir değişikliğe gidiyor. Daha önce de güncelleme ile ilgili iddialar yer almış olsa da Snapchat için resmi bir açıklama yapılmazken, duyurulan son yenilik ile Chat 2.0 adı verilen güncellemenin yapılacağı ve bu güncelleme ile birlikte kişilerin çok daha özgür ve iyi bir şekilde sistemi kullanabileceği belirtildi.

Konuyla ilgili resmi bir açıklama CEO’su Evan Spiegel tarafından yapılırken, Evan Spiegel her şeyin değişeceğini söyleyerek beklentileri de arttırdı.

Android ve iOS sürümleri için Snapchat Chat 2.0 güncellemesinin bugün sunulması beklenirken, stickerdan video paylaşıma sesten yeni mesajlaşma servislerine kadar Snapchat Chat 2.0 kişilerin çok daha beğeneceği bir platform olacak.

Otomatik Video Oynatma

Snapchat’te yer alacak otomatik video oynatma özelliği sayesinde video izleme ekranında daha kolay videolar izlenebilecek ve videolar arasındaki geçiş de sağa ve sola kaydırma ile yapılabilecek.

Stickerlar

Özel mesajlaşma sisteminde kullanılacak yeni stickerlar ile kullanıcılar duygularını artık daha iyi bir şekilde ifade edilebilecek.

Video Notları

Video olarak GIF tarzı paylaşımlar ile özel konuşmalar artık çok daha hareketli olacak.

In this article

Join the Conversation