Snapdragon 823’lü HTC 10 Mini Geliyor!

HTC tarafından tanıtımı yapılacak HTC 10 öncesinde çok ilginç bir iddia gündeme geldi. Son yapılan sızdırma ile birlikte HTC 10 yanında HTC 10 mininin de kullanıma sunulacağı açıklandı.

668 0
668 0
HTC OnePlus 3

Akıllı telefon pazarının önemli paydaşlarından olan HTC yeni amiral gemisi için gün sayıyor. Piyasada da beklentilerin arttığı telefon modeli için bugün gündeme gelen yeni bir iddiada sadece HTC 10 değil HTC 10’un mini modelinin de görücüye çıkacağı belirtildi. Telefona dair pek çok iddia gündemde yer alsa da bu iddialar arasında gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek olan HTC 10 Mini için görseller de paylaşıldı.

Bugüne kadar pek çok bilgi sızdırılmasıyla özelliklerini öğrendiğimiz HTC 10’un minik modeli olacak HTC 10 Mini, mini bir model olmasına karşın yüksek özellikler sunacak. 4 GB RAM ve Snapdragon 823 işlemci modelinin kullanılması beklenen cihaz, özellikleri ile yüksek bir performans sunmak için oldukça iddialı.

Telefon hakkında elde edilen bilgiler oldukça sınırlı olurken tanıtımının Eylül ayına doğru yapılması bekleniyor. HTC tarafından 10 serisi ile telefon pazarına iddialı bir giriş yapılmak istenirken tanıtım sonrasında bunun ne kadar başarılacağı da görülmüş olacak. Pek çok markanın yeni telefon modellerine satışa çıkarması HTC için bir dezavantaj olurken Eylül ayında yapılması planlanan mini tanıtım ile birlikte markanın satış rakamlarında telefonların özellikleri de etkili olacak. 

In this article

Join the Conversation