Sony Xperia X Performance Fiyatı Kırıldı!

Sony Xperia X Performance modeli ile piyasaya iddialı bir giriş yapan Sony yeni modelinin fiyatında indirime gitti.

819 0
819 0

Mobil sektörde istenen duruma bir türlü gelemeyen Sony, bu konuda farklı çalışmaları ile birlikte kullanıcıların Sony cihazlarını tercih etmesini sağlıyor. Konu ile ilgili en son bilgilerde özellikle markanın son modeli olan Sony Xperia X Performance için indirim kararı alan Sony yönetimi kullanıcıların çok daha uygun bir fiyat ile yeni cihazı almasını sağlayabilecek.

Sony Xperia X Performance Kaç Para?

Sony Xperia X Performance için başlangıç fiyatı her ne kadar 700 dolar olarak belirlenmiş olsa da yapılan indirimler birlikte artık kullanıcıların telefonu almak için 579 dolar ödemesi yeterli olacak. Bu bakımdan 100 doları aşkın bir indirime giden Sony, kullanıcılar adına ciddi bir avantaj yaratmış durumda.  

Geçtiğimiz hafta özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa çıkararak Sony en büyük kozunu Sony Xperia X Performance ile oynarken satış rakamlarının iyi gelmemesi üzerine fiyatta indirime gidildiği tahmin ediliyor. Öyle ki satış rakamlarının yüksek olması halinde Sony tarafından böyle bir kararın alınması alışılan bir durum değil.

 Sony Xperia X Performance Özellikleri Neler?

 5″ büyüklüğünde ve 1920×1080 piksel Full HD ekran, 3 GB RAM, Snapdragon 820 yonga seti, 23MP arka kamera ve 13MP ön kamerası ile Sony Xperia X Performance oldukça Üstün özelliklere sahip olurken cihaz için yapılan indirimler de önemli avantaj sunuyor.

In this article

Join the Conversation