Sony’den Android 7.0 Beta Atağı

Sony tarafından yapılan son açıklamalarda Android 7.0 Beta programına başlandığı belirtildi.

713 0
713 0

Android 7.0 işletim sistemi için piyasada oldukça farklı soru işaretleri olurken, özellikle hangi telefona ilk olarak Android 7.0 işletim sisteminin geleceği merak ediliyordu. Bu konuda Sony tarafından yapılan son açıklamada ise Android 7.0 Beta için çalışmalara başlandığı ifade edildi. Bu açıklama ile birlikte Android 7.0 için ilk çalışmalara başlayan firmalardan birisi de Sony oldu.

Yapılan resmi açıklamalarda Sony tarafından Beta programının başlatıldığı ifade ederken Beta programı kapsamında hangi işlemlerin yapılacağı da detaylı olarak belirtildi. Bu bakımdan Beta programına kayıt işlemi için kullanıcıların internet üzerinden işlem yapması gerektiği ifade edilirken Beta programının hangi ülkelerdeki kullanıcıları kapsadığı da  açıklandı.Bu doğrultuda Beta programına katılmak isteyen kişilerin mutlaka Hollanda, Finlandiya, Danimarka, İsveç, Litvanya, Estonya, Letonya, İzlanda, İtalya, İspanya ve Portekiz’deki kullanıcılar beta için başvuru yapabilecek.

Geçen yıl aynı işlemlerin Android 6.0 versiyonu için yapıldığı hatırlatıldığında Sony tarafından yeni işletim sistemi için gerekli olan altyapıların hazırlanarak kullanıcılar ile birlikte yeni sisteme geçiş için oldukça önemli bir etkinliğin gerçekleştirileceği görülüyor. Kullanıcılar ile yapılacak geliştirmeler sayesinde Sony tarafından oldukça iyi bir işletim sisteminin özel ara yüzler ile birlikte sunulması bekleniyor. 

In this article

Join the Conversation