Super Mario Rekoru!

Super Mario Bros. bitirme rekorunu darbian isimli kullanıcı kırmayı başardı. Peki, darbian oyunu kaç “dakikada” bitirdi dersiniz?   Çocukluğumuzun efsane oyunu. Nintendo’nun oyun dünyasına kazandırdığı efsane isimlerden Super Mario...

757 0
757 0

Super Mario Bros. bitirme rekorunu darbian isimli kullanıcı kırmayı başardı. Peki, darbian oyunu kaç “dakikada” bitirdi dersiniz?

 

Çocukluğumuzun efsane oyunu. Nintendo’nun oyun dünyasına kazandırdığı efsane isimlerden Super Mario Bros. birçoğumuzun çocukluğunu renklendirdi. Nintendo öyle bir oyun yapmış ki zamanında, yeni nesil bile Mario ismini biliyor. Oyun dünyasında olmasına rağmen sinematik evrenden sonra ismi en çok bilinen isim olan Mario, çoğu kez rekor denemeleri ile gündeme gelmişti.

YouTube’da Super Mario Bros.’u bitirme rekoru üzerine çekilen yüzlerce video bulabilirsiniz. Ancak geçtiğimiz gün darbian isimli kullanıcı tüm rekorları egale etmeyi başardı.

Darbian, oyunu sadece 4 dakika 57 saniye 260 salisede bitirerek rekoru eline aldı. Tabii Mario’u hızlı bitirmek için borulardan 4. ve 8. bölümlere direkt geçiş yapıldığını belirtelim.

super mario

 

Aksiyon dolu  bitirme videosunu mutlaka izleyin.

In this article

Join the Conversation