Türk Telekom 4.5G Kampanyaları ve Tarife Fiyatları

4.5G için özel çalışma yapan Türk Telekom üzerinden 4.5G internet hızını denemek isteyenlerin 4.5G aboneliğini başlatması gerekir.

975 2
975 2

4.5G aboneliği başlatmak isteyen kişilerin 4.5G yazarak mesajı 5555’e göndermesi yeterli olacaktır. Bu işlemlerin ardından kişilerin 4.5G internet hızını almak için tüm işlemleri tamamlanmış olurken paket seçimlerinin yapılması da önemlidir.

İnternet hızının yüksek olması kotanın kısa süre içerisinde dolmasına neden olabileceği için kişilerin bu konuda uygun bir paket seçenek daha ekonomik bir şekilde 4.5G internet hizmetinden yararlanması yararlı olacaktır.

Türk Telekom tarafından 4.5G için farklı paketler hazırlanmıştır. En uygun paketler 35 Türk Lirası’ndan başlarken 35 Türk Lirası paketi kapsamında kişilere 300 MB internet, 1000 SMS, 1000 dakika konuşma süresi verilmektedir. İsteyen kişiler daha fazla internet için farklı paketleri tercih edebilir.

5 GB internet ile aynı dakika ve SMS olarak yeni bir paket 45 TL ye satılmaktadır. Kişilerin özellikle aile üyeleri tarafından ortak kullanılabileceği bir hizmet alabilmesi için ailece 15 GB tarifesine geçiş yapması yararlıdır. Ailece 15 GB tarifesinde ailece kullanılacak olan 15 GB internetin yanı sıra 5000 konuşma dakikası ve sınırsız mesajlaşma imkânı da sağlanmaktadır. Bu paket için ödenmesi gereken ücret ise 89 Türk lirasıdır.

Kişiler farklı paketler için istediği şekilde tercih yaparak taahhütlü bir şekilde daha ekonomik olarak 4.5G deneyimi yaşayabilir.

In this article

Join the Conversation