Türk Telekom’dan 4.5G Telefon Kampanyası

Türk Telekom Türkiye'de 1 Nisan'dan itibaren kullanılmaya başlanan 4.5G internet bağlantısı için özel cihaz kampanyası başlattı

777 0
777 0

Türk Telekom tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada 4.5G uyumlu telefonlar için kampanya başlatıldığı belirtildi. Türk Telekom mağazalarında yer alan 4.5G uyumlu telefonları almak isteyen kullanıcılar 680 TL’ye varan indirimler ile yeni 4.5G destekli bir cihaza sahip olabilecek.

Oldukça yüksek bir oranda indirim uygulamadan Türk Telekom, 4.5G internet bağlantısından herkesin yararlanmasını isterken, mağazalarda pek çok farklı marka ve telefon modeli bulunuyor. Türk Telekom, Samsung, Apple, LG, Sony, HTC, Huawei gibi sektör devlerinin yanı sıra Vestel gibi yerli markaların da 4.5G uyumlu telefonlarının bulunduğu mağazalarda istediğiniz cihazı seçebileceğiniz belirtiliyor. Bu açıdan kişiler kolay bir şekilde telefon sahibi olma fırsatını da yakalayabilir.

Konuyla ilgili resmi açıklama Türk Telekom Entegre Bağlantı Yönetimi Direktörü Baran Yurdagül tarafından yapılırken, 4.5G tarifelerinin yeni kampanya ile destekleneceği ve kullanıcıların hem uygun bir şekilde 4.5G destekli akıllı telefona sahip olabileceği hem de bu cihazda uygun 4.5G paketleri ile düşük ücretler ile internete bağlanabileceği belirtildi.

Sektördeki hedefleri ile ilgili açıklama yapan Yurdagül, isteyen herkesin bu indirimlerden yararlanabileceğini belirtirken, istenilen cihaz için 680 TL’lik indirim hakkının sunulacağını söyledi. Bu kampanyanın büyük ilgi görmesi beklenirken, tüm Türk Telekom mağazalarında bu kampanya mevcut.

 

In this article

Join the Conversation