HOOP: Türk yapımcıdan eğlenceli basketbol oyunu

Saatlerce kendisini oynatabilen oyunların birkaç ortak özelliği mevcut. Bunlardan en önemlisi oyunun olabildiğince basit olması ve herkes tarafından oynanabilmesi. Bir diğeri ise arkadaşlarınız ve diğer oyuncularla rekabete girmenize...

721 0
721 0

Saatlerce kendisini oynatabilen oyunların birkaç ortak özelliği mevcut. Bunlardan en önemlisi oyunun olabildiğince basit olması ve herkes tarafından oynanabilmesi. Bir diğeri ise arkadaşlarınız ve diğer oyuncularla rekabete girmenize olanak sağlaması. İstanbul merkezli PixelTurtle‘ın geliştirdiği HOOP, bu özellikleri kendi bünyesinde harmanlıyor ve ortaya oldukça eğlenceli bir yapım çıkıyor.

HOOP

Yalnızca bir dokunuşla oynanan oyunda kısıtlı olan süre içerisinde en çok basketi atmak için elimizden geleni yapıyoruz. Ekrana ne kadar dokunursanız top o kadar uzağa gidiyor ve bu nedenle de her zaman doğru noktada parmağı ekrandan çekmek gerekiyor. Süre bittiğinde atılan basket sayısına göre belirli bir miktarda altın veriliyor ve bu altınlarla yeni mekanları açmak mümkün oluyor. Oyun tek kişilik oynanabildiği gibi iki kişi de oynanabiliyor. Oldukça başarılı grafiklere sahip oyunun fizikleri de bir hayli iyi. Özellikle de basket atıldığında filenin gerçekçi bir şekilde dalgalanması gibi detaylar öne çıkıyor. Şimdilik Android işletim sisteminde oynanabilen oyunun bu ay iOS ve Windows Phone’a da geleceği ifade ediliyor.

HOOP - Basketbol
HOOP - Basketbol
Developer: PixelTurtle
Price: Free
In this article

Join the Conversation