Türkiye’ye Özel Galaxy S7 Edge Tanıtımı

Türkiye’de de satışa çıkan Samsung Galaxy S7 Edge için özel olarak Samsung tarafından bir reklam filmi çekildi.

801 0
801 0

Samsung Galaxy S7 Edge adı ile piyasaya giriş yapan ve aynı zamanda Samsung Galaxy S7 modeli ile birlikte yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Samsung, bu konuda çalışmalarını sürdürüyor. Konuyla ilgili elde edilen son bilgilerde marka tarafından Samsung Galaxy S7 Edge modeline özel olarak reklam filmi çekildiği açıklanırken, çekimler Türkiye’de ve Türkiye’ye özel olarak yapıldı.

Genç yıldızlara destek vermek amacıyla Samsung Galaxy S7 Edge reklam filminde genç yıldız Tutya Yılmaz başrol de oynadı. 

Tutya Yılmaz Kimdir?

17 yaşındaki genç sporcu, Türkiye’de önemli başarılara imza atmış durumda. Olimpiyat oyunlarına katılma hakkı elde eden Tutya Yılmaz bu başarısı ile Samsung Galaxy S7 Edge başrolünde de oynama hakkı elde etti.

Cheil Worldwide tarafından çekimleri gerçekleştirilen reklam filminde, Samsung Galaxy S7 Edge özellikleri ön plana çıkarıldı. Bu doğrultuda reklam filminde düşük ışıkta parlak çekim, 4K video kaydı ve ağır çekim modu gibi çarpıcı kamera özellikleri görülüyor. Samsung Galaxy S7 Edge reklam filminin yayına girdiği de belirtilirken, gençlere önemli bir mesaj da veren Samsung Galaxy S7 Edge filmi, Tutya Yılmaz üzerinden “İçinde tutku varsa, herkesten önce yaparsın” sözünü aşılıyor.

In this article

Join the Conversation