Ultra Dayanıklı Galaxy S7 Active Geliyor

Samsung, Galaxy S7 serisine eklemeyi düşündüğü Samsung Galaxy S7 Active modeli ile ilgili fotoğraflar sızdırıldı.

699 0
699 0

Samsung tarafından son olarak kullanıma sunulan Samsung Galaxy S7 serisi dünya genelinde büyük bir ilgi gören Samsung yeni aile üyesi ile tekrar sahalara çıkmaya hazırlanıyor. Yeni modeli Samsung Galaxy S7 Active adı verilirken yeni model ile çok daha dayanıklı bir telefona sahip olmak mümkün.

Active modellerinde daha çok dayanıklı versiyonları üreten ve bu konuda tercihte bulunan kullanıcılara hitap eden Samsung, Galaxy S7 Active ile birlikte piyasada yeniden bir hareketlilik yaratacak.

Polikarbon ve kauçuk karışımı ile hazırlanan özel bir maddenin kullanıldığı telefonda Galaxy S7’deki metal çerçeve yerine özel bir madde ile hazırlanan çerçeve kullanılmış durumda. Bu açıdan yeni yapılan karışım ile birlikte telefonun çerçevesinde de dayanıklılık daha da üst seviyelere çekilmiş durumda. Bir buçuk metreye kadar ve yarım saat süreye göre toz ve suya karşı dayanıklı olan telefon böylece kısa süreli su temasında da herhangi bir bozulma yaratmadan sorunsuz bir şekilde kullanım sağlıyor. Telefonun özelliklerinde ise Galaxy S7 ile herhangi bir fark bulunmuyor.

Fiyat konusunda elde edilen bilgilere Galaxy S7 ile çok fark olması beklenmezken S6 serisinde olduğu gibi 10 ile 20 dolar arasında değişen bir fark ile telefonun satılması bekleniyor.

 

 

In this article

Join the Conversation