Uncharted: Fortune Hunter Oyunu için Android ve iOS Sürümleri Yayınlandı!

PlayStation’ın önemli özel serilerinden olan Uncharted’ın son çıkacak oyunu Uncharted 4: A Thief’s End (Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu), çıkışına 3 gün kala PS4’e gelen ve ilk 3...

1050 0
1050 0
Uncharted: Fortune Hunter

PlayStation’ın önemli özel serilerinden olan Uncharted’ın son çıkacak oyunu Uncharted 4: A Thief’s End (Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu), çıkışına 3 gün kala PS4’e gelen ve ilk 3 Uncharted oyununu yeni nesil konsollara taşıyan Uncharted: The Nathan Drake Collection’ın ardından bir de Android ve iOS için mobil oyun hamlesi ile mobil platforma geliyor.

 

PlayStation Mobile tarafından hazırlanan ve etkileyici grafikleri sahip oyunun, keyifli bulmacaları ile birlikte daha eğlenceli hale geliyor. Oyunda ana karakterimiz Nathan’ı yönlendiriyor ve yaşlı kurt Sully ile eğlenceli diyaloglar içinde bölümlerde ilerlemeye çalışıyoruz. Yeri geldiğinde önümüzdeki engelleri havaya uçuruyor, tuzaklardan kaçıyor ve nihayetinde hazineye ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Oyunda iki adet oyun içi satın alım bulunuyor.

Hiç Uncharted oynamamış kişilerin bile rahatlıkla oynayabileceği, oldukça sevecekleri yapım olan Uncharted: Fortune Hunter’ı  Android ve iOS versiyonlarını linklerden cihazlarınıza indirebilirsiniz.

In this article

Join the Conversation