Uygun Fiyatlı LG G5 SE Ortaya Çıktı

LG G5 Uygun fiyatlı versiyonu için haftalardır konuşulan söylenti gerçek oluyor. LG G5’in uygun fiyatlı modeli LG G5 SE resmiyet kazandı. LG Rusya web sitesinde satışa çıkan telefonun...

859 1
859 1
LG G5 SE

LG G5 Uygun fiyatlı versiyonu için haftalardır konuşulan söylenti gerçek oluyor. LG G5’in uygun fiyatlı modeli LG G5 SE resmiyet kazandı. LG Rusya web sitesinde satışa çıkan telefonun dış görüntüsü LG G5 birebir aynısı, ancak özellik bakımından daha düşük bir versiyon olarak karşımıza çıkıyor.

LG G5 SE

LG G5 SE Özellikleri ve Fiyatı

LG G5 ile LG G5 SE modellerinin en büyük farkı donanım tarafında karşımıza çıkıyor. Snapdragon 820 yerine Snapdragon 652 işlemcinin kullanıldığı modelde ayrıca 4 GB yerine 3 GB RAM kullanılmış.

Her iki modelde de 5.3 inç büyüklüğünde Quad HD ekran kullanılırken, 16 Megapiksel ve 8 Megapiksel çözünürlüğündeki çift kamera yerini koruyor. Yine 8 Megapiksellik ön kameranın kullanıldığı modelde modüler yapı ile desteklenen 2800 mAh batarya mevcut. “SE” modeli USB Type C ve 3.5 mm kulaklık girişine kadar LG G5 ile ayn özelliğe sahip.

Her iki model arasındaki bir diğer fark ise kasa kalınlıklarında karşımıza çıkıyor. LG G5 7.7 mm kalınlığında iken LG G5 SE 7.3 mm kalınlığa sahip. Telefonun diğer pazarlara ne zaman açılacağı henüz belli değil.

In this article

Join the Conversation