Vestel ve Turkcell’den İş Birliği!

Türkiye'de akıllı telefon üretimi konusunda faaliyet gösteren Vestel yeni akıllı telefonu için Turkcell ile iş birliğine gitti. İş birliği kapsamında Turkcellliler telefona cazip ücretler ile alabilecek.

1180 0
1180 0

Venus V3 5020 olarak adlandırılan yeni telefon modelini satışa çıkacağı açıklanırken bu telefon için Vestel ile Turkcell ile iş birliğine gitti.  Telefonu satın almak isteyen kişilerin Turkcell şubelerine giderek tarifeye ek ayda 19 liradan başlayan fiyatlar ile cihaza sahip olmasının mümkün olduğu bu kampanya dâhilinde kişiler Vestel telefon modeline daha cazip fiyatlar ile sahip olabilecek.  Günümüzde telefon satışı noktasında tarifelere ek ücretler ve sözleşmeler ile yapılan satışlar daha çok ilgi görürken kişiler özellikle eski telefonlarını vererek yeni telefonlarını da indirimli bir şekilde alabiliyor.

Bu konuda önemli bir iş birliği Vestel ile Turkcell arasında yapılırken yapılan son açıklamalarda 4.5G desteği sunduğu belirtilen ve yüksek performansı ile farklı telefon modeli arayan kişilere seçenek sunan Venus V3 5020  resmen tanıtıldı. Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan ve Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu’nun katıldığı özel bir toplantıda yapılan tanıtım ile resmen duyurulan telefon, sadece yurt içinde değil, yurt dışında da satılacak.

Toplantıda açıklama yapan iki kurumun yetkilileri bu iş birliğinin Türkiye için çok önemli olduğunu belirtirken özellikle cari açığın en önemli nedenlerinden birisi olan telefon sektörüne bu şekilde yerli üretim ile birlikte olumlu bir etki sağlanacağı da belirtildi. 

In this article

Join the Conversation