WhatsApp’ta Bir Değişiklik Daha!

WhatsApp tarafından yapılan yeniliklerin arkası kesilmiyor. İşte WhatsApp için yapılan son yenilik…

1290 0
1290 0

WhatsApp tarafından yapılan değişiklikler ile birlikte kullanıcılar için çok daha iyi bir uygulama sunulurken, yazı alanlarında yapılan değişiklik ile birlikte kalın ya da eğik yazılar yazmak mümkün duruma getirilmişti. Kullanıcılar yeni değişikliklere alışmamışken, yeni bir düzenlemenin daha WhatsApp’a geleceği açıklandı. WhatsApp için yapılan bu yeniliğin kamera ara yüzünde olacağı belirtilirken, güncellemenin önümüzdeki günlerde tüm telefonlara geleceği ifade edildi.

WhatsApp’ta kamera ile yapılacak fotoğraf çekimlerinde farklı bir ara yüz tercih eden WhatsApp, metal bir tasarımı kullanmış. Metal tasarımın yanında fotoğraf çekilen buton beyaz renkte olurken, kullanıcılar fotoğraf çekerken ekranda yer alan flaş ve kamera ayarlarıyla da kolay bir şekilde seçim yapabilecek.

Video çekim sırasında da bazı değişiklikler yapılırken, eskiden sağ üst köşede yer alan çekim süresinin yeri de değiştirildi. Yenilik ile birlikte çekim süresi ekranın tam ortasında yer alıyor ve kullanıcıların sürekli kalan süreyi takip edebilmesini mümkün kılıyor.

WhatsApp için yapılan bu değişikliklerin kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı merak edilirken, yeni düzenlemeler ile birlikte artık çok daha farklı bir uygulamanın kullanıcıları beklediği bir gerçek.

Sizce WhatsApp için yapılan son değişiklikler nasıl? Yararlı buldunuz mu? Deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 

In this article

Join the Conversation