WhatsApp Yeni Güncellemesiyle Neler Geldi?

Anlık mesajlaşma uygulaması olarak en çok kullanılan uygulamalar arasında bulunan WhatsApp'a pek çok yeni özelliğin eklendiği güncelleme geldi.

853 0
853 0

Uzun zamandan beri WhatsApp ile ilgili pek çok iddia gündeme getirilirken uygulamanın çok daha kapsamlı hale gelmesini sağlayacak özellikler yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılara sunuldu. Yeni güncelleme ile birlikte gündemde yer alan tüm özelliklerin kullanıcılara sunulmadığı görülürken bu konuda özellikle grup simgelerinde değişiklik yapıldığı fark edildi.

Bir grup kurarken yada grup simgesini değiştirmek isteyen kişiler bu yeni grup simgeleri arasından da seçim yapabilecek. Yeni versiyon ile birlikte gelen küçük değişikliklerden bir diğeri ise birçok okunmamış mesajını daha kolay bir şekilde okunabilmesi. Bu konuda mesajların en altına inmek amacıyla sağda küçük bir ok ekleyen WhatsApp böylece sayfalarca yazıyı aşağı kaydırmak yerine tek bir tuşa basarak en alttaki mesajın okunmasının sağlayabiliyor. Bu özellik, özellikle grup konuşmalarında kolaylık sağlayacak.

Olimpiyatlara Özel Emojiler!

2016 Rio Olimpiyatları için özel emojilerin de eklendiği görülürken bu güncellemede artık kişiler Olimpiyatları özel pek çok emojiyi kullanabilecek

WhatsApp güncellemeleri ile ilgili ilk olarak elde edilen bilgiler ve fark edilenler bu şekilde. Yeni güncelleme ile birlikte performans ve yaşanan sorunlara yönelik de pek çok iyileştirmenin yapıldığı öğrenilirken WhatsApp güncelleme ile birlikte çok daha kararlı hale getirildi.

In this article

Join the Conversation