WhatsApp’ın masaüstü uygulaması yayınlandı

Bilgisayarla uğraşırken devamlı olarak telefonunuzu kontrol etmekten sıkıldıysanız ve WhatsApp’ın web uygulaması da sizin için yeterince iyi değilse güzel bir haberimiz var. WhatsApp‘ın merakla beklenen masaüstü uygulaması nihayet...

634 0
634 0
WhatsApp'dan Masaüstü Uygulaması Geliyor

Bilgisayarla uğraşırken devamlı olarak telefonunuzu kontrol etmekten sıkıldıysanız ve WhatsApp’ın web uygulaması da sizin için yeterince iyi değilse güzel bir haberimiz var. WhatsApp‘ın merakla beklenen masaüstü uygulaması nihayet yayınlandı.

WhatsApp’ın sitesi üzerinden yapılan duyuruyla kullanıma sunulan uygulama, temel olarak web uygulamasıyla benzer şekilde çalışıyor. Uygulamayı kullanabilmek için telefonda WhatsApp’ın kullanılıyor olması gerekiyor zira uygulama, cihazla senkronize bir şekilde çalışıyor. Uygulama mağazasında yer almayan masaüstü uygulaması, direkt olarak WhatsApp’ın resmi sitesinden indirilebiliyor. Uygulama Windows 8 ve OS X 10.9‘un üzerindeki cihazlarda çalışabiliyor. Yeni yayınlanan uygulamayı buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

In this article

Join the Conversation