Sıradışı Tasarıma Sahip will.i.am kablosuz kulaklık

Dünyaca tanınmış sanatçı will.i.am, yeni kablosuz kulaklığı i.am+ EPs’i yurtdışında satışa sundu. Müzikseverlerin beğenisine sunulan Bluetooth’lu kulaklık, plaktan esin alan tasarımıyla dikkat çekiyor. Metalden üretilen gövdeye ve kumaştan üretilen kabloya...

791 0
791 0

Dünyaca tanınmış sanatçı will.i.am, yeni kablosuz kulaklığı i.am+ EPs’i yurtdışında satışa sundu. Müzikseverlerin beğenisine sunulan Bluetooth’lu kulaklık, plaktan esin alan tasarımıyla dikkat çekiyor. Metalden üretilen gövdeye ve kumaştan üretilen kabloya sahip olan kulaklığın, kaliteli etrafsal (surround) ses ve derin bas tecrübesi sunduğu belirtiliyor.

14 mm’lik sürücülerin bulunduğu i.am+ EPs’te gelen çağrıları yanıtlamak ve Siri’yle iletişim kurmak için mikrofon da bulunuyor. ApTX desteği sayesinde yüksek çözünürlükteki sesi rastgele bir kayıp yaşamadan kablosuz aktarabilen kulaklıkta müziği kontrol edebilmek için uzaktan kumanda da kullanılıyor. Pili tam şarj edildiğinde 6 saate varan çalma müddeti vadeden kulaklık microUSB irtibatı üzerinden şarj oluyor. Altın-siyah ve siyah-siyah renk seçenekleriyle Apple mağazalarında özel olarak satışa sunulan kulaklığın ücreti ise takriben 230 dolar.

In this article

Join the Conversation