Windows 10 İçin Yeni Önizleme Yayınlandı

Windows Insider programına katılan kişiler için Windows 10 14367 sürümü yayınlandı.

614 0
614 0

Microsoft tarafından geliştirmesi yapılan Windows 10, mobil ve bilgisayarlar için yeni bir versiyona ulaştı. Konuyla ilgili Microsoft tarafından yapılan açıklamalarda sadece Insider programına dahil olan kişiler için Windows 10 14367 sürümünün kullanıma sunulduğu belirtilirken, program dahilindeki kişiler, herkesten önce bu yeni sürümü deneme fırsatı bulacak.

Güncelleştirmeler Yapılacak!

Windows 10 14367 sürümü için yapılan açıklamalarda kişilerin Windows 10 14367 sürümünü deneyerek raporlama yapacağı ve böylece sürümün daha iyi bir şekilde kullanılabilir duruma getirilerek herkes için kullanıma sunulacağı açıklandı. Bu bakımdan özellikle Microsoft için önizleme sürümünün iyi bir şekilde kullanılması oldukça önemli.

Yayınlanan güncelleme ile birlikte yeni sistemde yapılan yenilikler şöyle;

Cortana’da iyileştirmeler yapıldı

Metin seçimlerinde yaşanan hatalar giderildi

Microsoft Office ve Outlook’ta yaşanan metin boş tuş basma hatası giderilid.

Bazı ayarlardaki ikonlar değiştirildi

Miracast’te yaşanan sorunlar giderildi

Oturum açılması sonrasında Windows Hello ekranındaki sorunlar giderildi

Belirtilen bilgiler dahilinde pek çok iyileştirme ve güncellemenin yapıldığı yeni sürümde Windows 10 için pek çok yenileme ile birlikte kararlı bir hala getirilmesi planlanıyor. Bu kapsamda yeni sürümün tüm kullanıcılara sunulması ile birlikte oldukça aktif ve sorunsuz bir işletim sisteminin kullanılması mümkün olacak. Önizlemenin güncellemeye sunulacağı tarih ise henüz net değil.     

In this article

Join the Conversation