Windows 10 Mobile Mağazası Yenileniyor!

Windows 10 üzerinde yapılan çalışmalar kapsamında Windows 10 Mobile için de bir yeniliğin yapılacağı açıklandı

962 0
962 0

Microsoft tarafından özellikle mobil sürüme yönelik çalışmalar titizlikle sürdürülürken, son gelen bilgiler kullanıcıların oldukça hoşuna gitti. Windows 10 Mobile mağazasında yapılacak yenileme ile birlikte ara yüzün tamamen değişeceği açıklanırken, konuyla ilgili görseller de paylaşıldı.

PC sürümü ile Windows işletim sistemi konusunda iyi bir ivme yakalayan ve bundan sonraki süreç içerisinde Windows 10 üzerinden geliştirmeler ile işletim sistemini daha da popüler hale getirmek isteyen Windows, bu konuda mobil sürümü de ihmal etmiyor. Zira mobil telefonlar için Android ve iOS’un gerisinde kalan Microsoft’un bu rekabette durumunu iyileştirmesi gerekiyor.  Yaz güncellemeleri kapsamında pek çok yenilik ve düzenlemenin beklediği kullanıcılar için Windows 10 Mobile mağazasında yapılması planlanan değişiklikler, paylaşılan görsellere göre oldukça başarılı.

windows 10 mağazası

Özel koleksiyonların, popüler uygulama ve oyunların kategorilendirildiği Windows 10 Mobile mağazada kullanıcılar sol üst köşede yer alan ayarlar bölümünden de uygulama için ayarlar yapabiliyor.

Windows 10 Mobile için yapılan bu gelişmeler sadece sızdırılan bilgilerden ve iddialardan ibaret olduğu için gelecek yeni sürümde farklılıklar olabilir. Ayrıca Windows 10 Mobile mağaza için yapılması planlanan bu yeniliklerin ne zaman kullanıcılar ile buluşacağı noktasında da kesin bir tarih bulunmuyor.

 

 

In this article

Join the Conversation