World of Tanks Blitz Oyuna Dev Güncelleme

Dünya genelinde en çok oynanan tank oyunlarından birisi olan World of Tanks Blitz 2.11 güncellemesi ile birlikte savaşın çok daha farklı bir hal alacağı belirtildi.

727 0
727 0

Tank oyunları konusunda kullanıcılar ile buluştuğu ilk günden itibaren yoğun ilgi gören ve en çok oynanan oyunlar arasında yer alan World of Tanks Blitz’e yeni bir güncelleme geliyor. World of Tanks 2.11 güncellemesinin oyuncular ile buluşturulması ile birlikte oyuna yeni haritaların da ekleneceği belirtilirken bu konuda en çok dikkat çeken özelliklerden bir tanesi de Alman destroyerler olacak.

Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda yeni güncelleme ile birlikte kullanıma sunulacak tanklar da belirtilirken açıklamada yer alan tank modelleri ise şöyle oldu; 5. Seviye Pz.Sfl. IVc, 6. Seviye Nashorn, 7. Seviye Sturer Emil, 8. Seviye Rhm.-Borsig ve 9. Seviye Waffenträger auf Pz. IV.

Tanklar Çok Daha Güçlü

Yeni güncellemede tankların özelliklerinin geliştirildiği ve artık çok daha güçlü tankların üretildiği görülürken kullanıcılar bundan sonraki oyun deyimlerinde çok daha zorlanacak ve düşmanlarına çok daha zorlu anlar yaşatabilecek.

Dünya genelinde en çok oynanan oyunlar arasında yer alan World of Tanks Blitz için yapılan son güncelleme oyunda yeni bir dönem başlatırken heyecanını azalmamasına ve yenilikler ile birlikte devam etmesine de imkan sağlıyor. 

In this article

Join the Conversation