Xbox One’da İndirim! İşte Konsolun Yeni Fiyatı

Geçtiğimiz günlerde Microsoft tarafından Xbox One Slim adı verilen yeni oyun konsolu tanıtılırken bu oyun konsolunun ardından Xbox One modellerinde de indirim yapıldı.

724 0
724 0

Microsoft tarafından oyun konsolları alanında yapılan yenilikler eski modellerin fiyatlarında düşüş sağladı. Uzun süreden beri piyasada popüler durumda bulunan Xbox One fiyatlarında 30 dolarlık bir indirim yapıldığı belirtilirken bu indirim Xbox One Slim modelinin tanıtılmasıyla gerçekleşti.

Microsoft tarafından yapılan tanıtımlarda yeni oyun konsolunun çok daha iyi ve donatılmış olduğu belirtilirken kullanıcılar bir önceki modelde yapılan indirim sayesinde yeni model yerine eski modeli tercih etmeye başladı.

30 Dolar İndi!

Yapılan açıklamalarda yeni oyun konsolunun 300 dolar satış fiyatına sahip olacağı belirtilirken önceden 280 dolara satılan Xbox One versiyonunun bu tanıtımın ardından indirimli fiyatıyla sunulacağı ve böylece 250 dolara satın alınabileceği belirtildi. Türkiye’deki satış fiyatlarının da bin TL’ye kadar düşmesi beklenen oyun konsolu daha fazla kişi tarafından tercih edilebilir durumda.

Uzun zamandan beri sektörde Sony  ile rekabet içerisinde bulunan Microsoft’un yeni oyun konsolu ile bu rekabeti kendi adına iyileştirmeler yapmayı hedeflediği bilinirken bu konuda ilk satış rakamları da merak ediliyor.

In this article

Join the Conversation