Xiaomi Mi Mayıs Ayında Tanıtılacak

Xiaomi büyük ses getirecek yeni phablet modeli Xiaomi Mi Max için tanıtım tarihini açıkladı. İşte 6.4 inçlik Xiaomi Mi Max tanıtım tarihi ve teknik özellikleri.

845 1
845 1

Bir süredir kendinden bahsettiren Xiaomi Mi Max modelinin tanıtım tarihi ortaya çıktı. 6.4 inçlik Xiaomi Mi Max için Weibo üzerinden bir görsel paylaşan Çin’li firma, modelinin ismini de doğrulamış oldu.

 

Bir süredir hakkında çeşitli sızıntıların geldiği Xioami Mi Max modeli için firma resmi Weibo hesapları üzerinden paylaştıkları görsel ile tanıtım tarihini resmen duyurdular.

10 Mayıs 2016 tarihini işaret eden görselde Max yazısı göze çarpıyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan GFXBench testinde model hakkındaki tüm bilinmeyenlerin ortaya çıktığı Xiaomi Mi Max, son zamanlarda tanıtılan en büyük ekranlı telefon olmaya aday.

6.4 inç büyüklüğünde Full HD ekranla gelecek olan Xiaomi Mi Max, Snapdragon 650 işlemci kullanacak. 16 Megapiksel çözünürlüğünde ana kameranın yer aldığı modelde ayrıca 5 Megapiksel ön kamera kullanılacak.

2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama kapasitenin yer alacağı Xiaomi Mi Max, Andorid 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi ile çalışacak.

 

 

In this article

Join the Conversation